Kurumsal

hakkımızda

Treyler sektöründe 1976 yılından beri Türkiye’de tek tescilli Ceylan Treyler markası firmamıza aittir. Firmamız, Ostim Organize Sanayi Bölgesi içinde yarı römork lowbed imalatı yapmak üzere kurulmuştur.

Kuruluşunu takiben sektördeki ihtiyacı göz önünde bulunduran firmamız, özel amaçlı yükler için her türlü treyler; lowbed dorse, jumbo dorse, pilot dorse, doli dorse, semi treyler, konteyner taşıyıcı, tanker altı şase ve damper dorse imalatı ve tasarımı yapmaktadır.

ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi ile ürün ve üretim izlenebilirliğini sağlayarak ürün kalitesiyle hizmet farkını hissettirmiştir. 2007 yılında Sarayköy/Kahramankazan/Ankara fabrikamızda faaliyete geçmiştir. Firmamız yaptığı ihracatlarla yurt dışında büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir.

Kahramankazan/Ankara’daki seri üretim fabrikası ile faaliyetini sürdürmekte olan firmamız, müşterilerimizin istek ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek için gerekli olan en son teknolojiyi takip etmekte ve sürekli iyileştirme yapmaktadır. Talep edilen ürünleri istenilen kalitede ve zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi ise kendine ilke edinmiştir.

Ceylan Treyler, imalatlarına, Uluslararası Standardizasyon Kuruluşu’nun uluslararası otorite olarak tanıdığı SAE (Society of Automotive Engineering, Inc.) NP9/014 uluslararası geçerli WMI kodunu vermektedir.

Treylerimizin Avrupa ve uluslararası pazarlarda tescili için gerekli tüm belgeleri sağlamaktayız. Avrupa araç tip onay belgesi, marka tescil belgesi, sanayi sicil belgesi ve diğer gerekli tüm belgeler mevcuttur.

Ceylan Treyler olarak hedefimiz; dünya pazarı için üretim yapmak ve üretim alanımızda rekabette önder olmaktır. Amacımız; ilk defada, zamanında ve her defasında, amaç ve isteklere uygun üretim ve hizmetler gerçekleştirmektir.

Firmamız, çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen malzeme ve teknolojiyi kullanarak üretim yapmaktadır. Bununla birlikte mümkün olan en iyi fiyatları sunmak; şirket politikamızı oluşturmaktadır. Marka hakkımız saklıdır.

Vizyon

Gelecek 5 yıl içinde dünya genelinde en başarılı firmalar içinde yer almak.

Misyon

Her zaman güvenilir ve kaliteli ürünler veya hizmetler sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Kalite Politikası

● Yasal şartlara ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun kaliteli ürünler imal etmek
● Her alanda sürekli iyileştirmelerle verimlilik artışı sağlayıp maliyetleri düşürerek müşteri memnuniyetini sağlamak
● Sürekli eğitimlerle çalışanlarımızın sisteme katılımlarını ve yaptıkları işlerle gurur duymalarını sağlamak
● Tüm çalışmalarımızı; toplum, çevre ve paydaşlarımızın çıkarlarını gözeterek yürütmek

Temel Değerler

Scroll to Top